01-1280×600-5×10

Nasza Pięćdziesiąta Rocznica

W ubiegłym roku świętowaliśmy 5 dekad kreatywności poprzez współpracę z różnymi artystami, organizacjami charytatywnymi i lokalnymi społecznościami. Chcieliśmy aby ten miniony rok zapadł na długo w pamięć. W ciagu tego czasu zorganizowaliśmy wiele imprez, w które zaangażowani byli zarówno wszyscy pracownicy, Klienci jak i lokalna społeczność.

Rok zaczęliśmy współpracą z Paulem Dartem z James Glancey Design w celu stworzenia instalacji świetlnej na przodzie naszego budynku. Instalacja została uroczyście włączona w styczniu poprzez pracowników charytatywnej organizacji Centrepoint. Wydarzenie to z pewnością rozpromieniło nie tylko budynek ale także dzień każdego z pracowników.

Nasz zespół w Londynie zdecydował o wyborze przodującej organizacji charytatywnej Centrepoint, jako iż wszyscy znamy problem bezdomności na ulicach stolicy. Organizacja ta zajmuje się pomocą młodym osobom bezdomnym i rocznie wspiera ponad 9200 16-25latków w znalezieniu miejsca zamieszkania lub pracy.

Zbiórka pieniędzy odbywała się na wiele różnych sposobów od przygotowania lunchu raz w miesiącu przez pracowników dla wszystkich osób w biurze poprzez górskie wspinaczki, biegi, skoki z wysokości czy nawet spanie na ulicy. Wszyscy spisali się znakomicie wspólnie zbierając kwotę bliską 32 000 funtów. Ponadto jesteśmy również zaangażowani w udzielaniu ekspertyzy w planowaniu i projektowaniu ośrodka szkoleniowo-treningowego w Camberwell.

W Polsce zdecydowaliśmy się pomóc lokalnym organizacjom charytatywnym. Nasz zespół zdołał ułożyć niesamowity 50-metrowy łańcuch z 1-złotowych monet i wziąć udział w biegach sztafetowych w Warszawie i Katowicach. Wszystko to w celu zebrania funduszy dla lokalnych organizacji dobroczynnych pomagających dzieciom.

Zawsze czujemy się zainspirowani kiedy wspópracujemy z artystami na naszych projektach. Dlatego też było dla nas oczwiste aby zatrudnić 5 artystów i zlecić stworzenie obiektu sztuki zainspirowanej naszymi projektami w celu zebrania większej kwoty na nasze cele charytatywne. Zorganizowaliśmy wspaniałą imprezę wieczorową w celu sprzedaży owych dzieł sztuki.