L-02-Ian-Greves

Ian Greves

Dyrektor

BA(Hons) DipArch ARB RIBA

iang@rolfe-judd.co.uk

DD: +44 20 7556 1515

Ian jest dyrektorem w Rolfe Judd, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu i kształtowaniu przestrzeni. Posiada dużą wiedzę o wszystkich aspektach procesu architektonicznego, począwszy od założeń projektowych do opracowania strategii projektu, łącząc ją z umiejętnością znajdowania najbardziej efektywnych rozwiązań na wszystkich etapach projektu. Jego praktyczne, zawodowe podejście i umiejętności strategiczne oznaczają, że potrafi udzielić rzetelnej porady dotyczącej inwestycji, przykładając dużą wagę do spełnienia wymagań klienta.

Ian zarządza wieloma różnorodnymi projektami o zróżnicowanej funkcji, wielkości i lokalizacji, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych o dużej wartości, związanych z przebudową istniejącej tkanki miejskiej centralnego i południowego Londynu. Sztandarowe projekty w City to znacząca renowacja i przebudowa budynku biurowego 5 Cheapside, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie katedry św. Pawła oraz dwie przyległe do siebie inwestycje biurowe na Holborn Viaduct.

W West End Ian prowadził projekt wielofunkcyjnego kompleksu na New Bond Street i skomplikowany projekt z zachowaniem istniejącej fasady na Cork Street Mews. Wiodące inwestycje mieszkaniowe obejmują East Walls w Chichester i przekształcenie na funkcję mieszkaniową dawnej szkoły Mary Datchelor House. W Polsce, w Warszawie, zakończyła się niedawno realizacja nowopowstałego, nowoczesnego zespołu biurowego Proximo.

Po ukończeniu nauki w Brighton School of Architecture, Ian dołączył do Rolfe Judd w 1985 roku, został associate w roku 1989 i dyrektorem w 1994. Posiada pełen obraz działań całej grupy RJ i jest członkiem zarządu zarówno w Rolfe Judd Architecture, jaki i w Rolfe Judd Planning, dodatkowo będąc odpowiedzialnym za Rolfe Judd Poland i Rolfe Judd Interiors.