L-02-Michal-Seczkowski

Michał Sęczkowski

Dyrektor

MSc Eng Arch ARB | mgr inż. arch. IARP

michals@rolfe-judd.co.uk

DD: +48 32 728 1561

Michał jest dyrektorem Rolfe Judd Polska i ma blisko 20 lat doświadczenia w prowadzeniu prac projektowych. Pasjonat architektury z powodzeniem zajmujący się projektami na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Połączenie umiejętności strategicznego myślenia i współpracy z międzynarodowymi inwestorami pozwoliły mu na skuteczny rozwój firmy w Polsce.

Zaangażowany w projekty różnej skali i funkcji, znajdują się wśród nich obiekty mieszkaniowe, użyteczności publicznej, zespoły urbanistyczne oraz rewitalizacje budynków zabytkowych. W Wielkiej Brytanii pracował przy wielkoskalowych projektach mieszkaniowych High Point Village i Nine Elms Point oraz budynkach łączących w sobie architekturę współczesną z historyczną, jak East Walls w Chichester i Vox Studios w Vauxhall.

W Polsce jest dyrektorem prowadzącym warszawskie realizacje biurowe Proximo i Graffit, każda dla międzynarodowego inwestora oraz wieloetapowe projekty mieszkaniowe Brzozowa Aleja II i Jaśminowy Mokotów. Współautor przewodnika “Modern Office Standards Poland”, zbioru wytycznych do projektowania oraz opracowywania specyfikacji współczesnych obiektów i przestrzeni biurowych.

Michał ukończył studia na Wydziale Architektury, Urbanistyki i Planowania Przestrzennego Politechniki Łódzkiej, kierunek Architektura, nagroda Dyplomu Roku 1998. Zanim dołączył do Rolfe Judd w roku 2005 projektował obiekty użyteczności publicznej i mieszkaniowe w Polsce i Holandii. Od 2007 roku associate, w 2014 został dyrektorem.