L_02-Ryszard-Stanik

Ryszard Stanik

Technical Associate

MSc Eng Arch | mgr inż. arch.

ryszards@rolfe-judd.co.uk

DD: +48 32 728 1562

Ryszard jest architektem pracującym w Rolfe Judd od ponad dekady, współtworzył pierwszy oddział biura w Polsce. Koordynuje i prowadzi projekty o zróżnicowanej funkcji głównie na terenie Wielkiej Brytanii. Są to obiekty mieszkaniowe oraz komercyjne na różnych etapach inwestycji od koncepcji poprzez projekt budowlany i wykonawczy.

Ryszard posiada doświadczenie w efektywnym projektowaniu, dostarczając kompletne i spójne rozwiązania projektowe dla obiektów o różnej skali i funkcji. Szczególnie interesuje go dbałość o detale i techniczne aspekty projektu, zastosowane w rzeczywistej architekturze w zgodzie z koncepcją architektoniczną. Kładzie nacisk na wdrażanie takich rozwiązań już na wczesnych etapach projektu, dbając również o ich właściwe rozwijanie w procesie koordynacji wykonawczej, poprzez wykonanie na budowie aż do oddania obiektu.

Ryszard ukończył studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, kierunek Architektura i Urbanistyka, (dyplom 2002). Zanim dołączył do Rolfe Judd pracował jako freelancer i koordynator zespołów projektowych dla różnych pracowni architektonicznych zdobywając doświadczenie przy zróźnicowanych pod względem etapu i skali projektach.